Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

İstanbul pasta ve pastane sektöründe hizmet vermek amacı ile sektöre adımını atan firmamız; yaş ve kuru pasta, börek, poğaça, kurabiye, her çeşit sütlü ve şerbetli tatlı, baklava vb. gibi ihtiyaçlarına hizmet vermek amacı ile siz değerli müşterilerimize kapılarını açmıştır. Sektörde kapılarımız açtığımız günden bugüne kadar hem sosyal yaşantımızda hem de ticari anlayışımızda etik, dürüst, ilkeli ve güvenilir bir anlayışı benimsedik. Bu anlayışımız ekseninde geçmişten günümüze taşıdığımız ustalık, maharet ve kalitemizi geleceğe taşımakta kararlıyız.

 

 Pastane olarak tüm unlu mamullerimizin üretimini kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte pastanemizde üretilen tüm unlu mamuller hazırlık sürecinden vitrindeki sunumuna kadar her aşamada gıda güvenliği standartlarına uygun bir şekilde üretimi yapılmaktadır.  Pastanemize bayram, düğün, nişan vb. gibi özel günlerinizde kilo veya tepsi ile baklava siparişi verebilirsiniz. Bununla birlikte kişiye özel figürlü pasta tasarımı siparişi de almaktayız.

 

Pastanemiz özel gün ve toplantılarınız, kabul günleriniz, kutlamalarınız ve etkinlikleriniz için uygun bir atmosfere sahiptir. Cafe pastane anlayışımız ile sizin, sevdiklerinizin ve dostlarınızın en unutulmaz anlarınıza ortak olmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Güler yüzlü ve özverili personelimiz konuklarınızın karşılanmasından uğurlanmasına kadar her süreçte müşteri memnuniyetini optimum düzeyde tutarak hizmet vermektedir.

 

Pastane olarak hedefimiz dillere pelesenk olmuş lezzet ve kalite anlayışımızı koruyarak daha uzun yıllar sektörde hizmet vermeye devam etmektir. Bu hedefimiz doğrultusunda faaliyet alanımızdaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygulamaktayız.

 

 

 

istanbul çekmeköy şeker hamurlu pasta siparişi,istanbul çekmeköy şeker hamurlu pasta yapımı,istanbul çekmeköy şeker hamurlu pasta çeşitleri,istanbul çekmeköy şeker hamurlu pasta fiyatları,çekmeköy şeker hamurlu pasta siparişi,çekmeköy şeker hamurlu pasta yapımı,çekmeköy şeker hamurlu pasta çeşitleri,çekmeköy şeker hamurlu pasta fiyatları,istanbul çekmeköy baklava siparişi,istanbul çekmeköy baklava salonu,istanbul çekmeköy en yakın baklava salonu,istanbul çekmeköy meşhur baklavacısı,istanbul çekmeköy kilo ile baklava siparişi,istanbul çekmeköy damat baklava siparişi,istanbul çekmeköy gelin baklavası siparişi,istanbul çekmeköy soğuk baklava siparişi,çekmeköy baklava siparişi,çekmeköy baklava salonu,çekmeköy en yakın baklava salonu,çekmeköy meşhur baklavacısı,çekmeköy kilo ile baklava siparişi,çekmeköy damat baklava siparişi,çekmeköy gelin baklavası siparişi,çekmeköy soğuk baklava siparişi,istanbul çekmeköy pasta siparişi,istanbul çekmeköy en yakın pastacı,istanbul çekmeköy en yakın pastane,istanbul çekmeköy doğum günü pasta siparişi,istanbul çekmeköy alo doğum günü pastası siparişi,çekmeköy pasta siparişi,çekmeköy en yakın pastacı,çekmeköy en yakın pastane,çekmeköy doğum günü pasta siparişi,çekmeköy alo doğum günü pastası siparişi,istanbul çekmeköy makarna çeşitleri,istanbul çekmeköy makarna nerede yenir,istanbul çekmeköy alo paket makarna siparişi,istanbul çekmeköy en yakın restaurant,istanbul çekmeköy alo paket yemek siparişi,istanbul çekmeköy alo paket makarna siparişi,çekmeköy makarna çeşitleri,çekmeköy makarna nerede yenir,çekmeköy alo paket makarna siparişi,çekmeköy en yakın restaurant,çekmeköy alo paket yemek siparişi,çekmeköy alo paket makarna siparişi,istanbul şeker hamurlu pasta siparişi,istanbul şeker hamurlu pasta yapımı,istanbul şeker hamurlu pasta çeşitleri,istanbul şeker hamurlu pasta fiyatları,şeker hamurlu pasta siparişi,şeker hamurlu pasta yapımı,şeker hamurlu pasta çeşitleri,şeker hamurlu pasta fiyatları,istanbul baklava siparişi,istanbul baklava salonu,istanbul en yakın baklava salonu,istanbul meşhur baklavacısı,istanbul kilo ile baklava siparişi,istanbul damat baklava siparişi,istanbul gelin baklavası siparişi,istanbul soğuk baklava siparişi,baklava siparişi,baklava salonu,en yakın baklava salonu,meşhur baklavacısı,kilo ile baklava siparişi,damat baklava siparişi,gelin baklavası siparişi,soğuk baklava siparişi,istanbul pasta siparişi,istanbul en yakın pastacı,istanbul en yakın pastane,istanbul doğum günü pasta siparişi,istanbul alo doğum günü pastası siparişi,pasta siparişi,en yakın pastacı,en yakın pastane,doğum günü pasta siparişi,alo doğum günü pastası siparişi,istanbul makarna çeşitleri,istanbul makarna nerede yenir,istanbul alo paket makarna siparişi,istanbul en yakın restaurant,istanbul alo paket yemek siparişi,istanbul alo paket makarna siparişi,makarna çeşitleri,makarna nerede yenir,alo paket makarna siparişi,en yakın restaurant,alo paket yemek siparişi,alo paket makarna siparişi,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014